What do you meme? – Noc gier

Gra toczy się w świecie, w którym media i popkultura są rzeczywistością. Jest to świat, w którym ludzie żyją i oddychają meme’ami. Słowo „meme” jest tutaj używane w oryginalnym znaczeniu – jako idea, która przekazywana jest z osoby na osobę i rozprzestrzenia się w społeczeństwie. W tym świecie istnieje Meme Wars – gra, której celem jest zdobycie kontroli nad globalną popkulturą.

W grze bierze się udział kilka frakcji, które walczą ze sobą o dominację. Gracze mogą wybrać frakcję, do której chcą należeć i starać się jak najlepiej jej służyć. Frakcje maja swoje unikalne cechy i strategie, dzięki czemu każda z nich ma inny sposób gry. Jest to gra strategiczna, a także symulacyjna – gracze muszą podejmować decyzje dotyczace produkcji meme’ów oraz ich dystrybucji na całym świecie.

Noc gier: Jak urozmaicić swoje wieczory?

Wieczory mogą być nudne, jeśli nie ma się czegoś ciekawego do roboty. Dobrym pomysłem na urozmaicenie swoich wieczorów jest zorganizowanie domowej gry w memy. Można to zrobić ze znajomymi lub rodziną i śmiało się przy tym bawić. Aby zorganizować taką grę, potrzeba tylko kilku podstawowych rzeczy. Przede wszystkim trzeba mieć dostęp do internetu, aby móc pobrać memy. Następnie potrzebny jest komputer lub telefon, aby móc je wyświetlić. Ostatnią rzeczą, która jest potrzebna, to grupa znajomych lub rodzina, która chce się bawić.

What do you meme?
Jeśli masz już wszystkie potrzebne rzeczy, możesz rozpocząć grę. Najprostszy sposób na to jest wybranie jednego mema i rozesłanie go do wszystkich uczestników gry. Każdy z nich musi następnie stworzyć swoje własne meme na podstawie tego pierwszego i przesłać je do reszty uczestników. Gra toczy się aż do momentu, aż każdy uczestnik nie ma już pomysłu na nowe meme. What do you meme?

What do you meme? – Noc gier: Najlepsze pomysły na udane wieczory z przyjaciółmi

Noc gier to idealny moment, żeby zebrać przyjaciół i dobrze się bawić. Aby jednak taki wieczór był udany, trzeba odpowiednio się do niego przygotować. Najważniejsze to wybrać odpowiednią grę, która będzie pasowała do grupy oraz umili czas spędzony razem. Dobrym pomysłem na udany wieczór z przyjaciółmi jest gra Planszowa Król Maciuś Pierwszy. Jest to gra dla 2-4 osób, która łączy w sobie elementy strategii i losowości. Dzięki temu każdy ma szanse wygrać, a rozgrywka jest emocjonująca i interesująca.